Korzyści

Szybkie rezultaty Skuteczne targetowanie Analiza trendów i zachowań internautów Specjaliści z certyfikatem Premium Google Partner

SEM/PPC

Prowadzimy kampanie SEM (Search engine marketing) szybko generujące rezultaty i dające pełną kontrolę nad budżetami. Promocja firmy lub produktów następuje w naturalnym środowisku dla poszukiwania informacji - wyszukiwarce Google. Twoja firma i produkty pojawią się jako odpowiedź na zapytania na pierwszej stronie wyników. Szybko dopasujemy przekaz i słowa kluczowe do właściwej grupy, żeby maksymalizować efektywność.

Kampanie prowadzimy w oparciu o Google Marketing Platform. Koncentrujemy się na poznaniu Twoich potrzeb, następnie przygotowujemy szytą na miarę strategię budowania widoczności w wyszukiwarce i na bieżąco optymalizujemy działania. Search marketing daje duże możliwości mierzenia efektywności i stały wgląd w statystyki, w tym poziom współczynnika zwrotu z inwestycji (ROI).

Do zwiększania skuteczności search marketingu wykorzystujemy dane 3rd party o internautach z autorskiego DMP OnAudience.com realizując kampanie w środowisku DV360.

Wiemy jak w praktyce wykorzystać synergie działań programmatic i SEM, aby zwiększyć liczbę zapytań na temat Twojego produktu w wyszukiwarce Google.

Jak działamy?

Audyt
Strategia
Przygotowanie kampanii
Start, prowadzenie i optymalizacja kampanii
Raportowanie
Zwiększ widoczność w wyszukiwarce i zmaksymalizuj sprzedaż online
Napisz do nas