Korzyści

Skuteczne dotarcie do odbiorców Szczegółowa analiza efektywności Angażowanie odbiorców Efektywny retargeting

Content Marketing + Big Data

Prowadzimy kampanie content marketingowe z gwarancją ruchu, wspierane analityką Big Data. Współpracujemy z największymi wydawcami w kraju i popularnymi influencerami, aby przedstawić Twoje usługi w odpowiednim kontekście i dotrzeć do wybranej grupy odbiorców. Nasze działania wspiera analityka Big Data. Nie tylko szczegółowo analizujemy przebieg kampanii, ale też poznajemy dokładny profil Twoich przyszłych klientów. To pozwala nam tworzyć skuteczne kreacje reklamowe.

Prowadzimy transparentne kampanie, gwarantując dostęp do zaawansowanych statystyk, m.in. zaangażowania odbiorców, poziomu zescrollowania artykułów, liczby odwiedzających, liczby konwersji czy atrybucji. Dzięki analizie Big Data, poznasz profil swoich odbiorców - zainteresowania, demografię i intencje zakupowe - oraz sprawdzisz czym się wyróżniają w porównaniu do przeciętnego użytkownika Internetu.

Podczas trwania kampanii zbieramy informacje o każdym użytkowniku, który miał kontakt z materiałem promocyjnym. Dzięki temu możemy go odnaleźć i wyświetlić reklamę dotyczącą produktu lub usługi, którą się zainteresował, co znacząco zwiększa skuteczność remarketingu.

Jak realizujemy kampanie content marketingowe?

Etap 1
Etap 1

Analiza strony klienta

Etap 2
Etap 2

Planowanie kampanii w oparciu o Big Data

Etap 3
Etap 3

Realizacja kampanii Content Marketingowej

Etap 4
Etap 4

Analiza danych z kampanii
Content Marketingowej

Etap 5
Etap 5

Kampania retargetingowa + profile look-a-like w oparciu o Big Data

Zwiększ widoczność w wyszukiwarce i zmaksymalizuj sprzedaż online
Napisz do nas