Korzyści

Maksymalizacja liczby konwersji w serwisie internetowym Maksymalizacja efektywności działań reklamowych Maksymalizacja sprzedaży Optymalizacja kosztu działań reklamowych

Action Booster

Dzięki pełnemu dostępowi do platformy OnAudience.com – największej w Europie bazy danych na temat cyfrowego społeczeństwa jesteśmy w stanie nie tylko opisać użytkowników odwiedzających strony klienta, ale także znaleźć w całym Internecie ludzi o zbliżonym profilu, a co za tym idzie znacząco zwiększyć bazę klientów, a w konsekwencji sprzedaż.

Proponujemy partnerom kompleksową usługę polegającą na regularnym monitorowaniu ruchu na stronie w celu segmentacji grup użytkowników za pomocą zaawansowanych modeli ekonometrycznych. Modelowanie umożliwia zaawansowane wyselekcjonowanie customizowanej grupy docelowej internautów, którzy będą konwertowali (podejmowali akcje pożądane przez właściciela strony np. wypełniali formularze, dokonywali zakupów itp.) w stopniu o wiele większym niż dotychczas.

W Audience Network przeprowadzimy w ramach Action Booster kompleksowe działania reklamowe związane z pozyskaniem wysokokonwertującego ruchu na stronie. Dzięki temu klient może zarobić więcej z każdej zainwestowanej złotówki.

Schemat

Etap 1
Etap 1

Wpięcie kodów na stronę klienta

Etap 2
Etap 2

Analiza ruchu

Etap 3
Etap 3

Segmentacja klientów i ekstrapolacja

Etap 4
Etap 4

Egzekucja kampanii (także w modelu performance)

Zobacz jak za pomocą Action Booster
zwiększyliśmy sprzedaż!

Action Booster<br>dla klienta branży motoryzacyjnej

Action Booster
dla klienta branży motoryzacyjnej

WZROST
AKCJI O
600%